(+48) 504 600 900 kontakt@apartamentysilence.pl facebook

Pobierowo

Pobierowo plaża pachnąca żywicą…

Pobierowo jest jednym z najbardziej atrakcyjnych kurortów na Pomorzu Zachodnim. Słynie z czystych, rozległych plaż, które stanowią jedną z najważniejszych atrakcji Pobierowa. Od całorocznych spacerów w powietrzu nasyconym solami, związkami magnezu oraz jodu, po błogie opalanie w ciepłe miesiące oraz kąpanie się w morzu Bałtyckim. Plaża w Pobierowie posiada certyfikat Błękitna Flaga.
Miejscowość szczególnie polecamy miłośnikom spokojnego wypoczynku w otoczeniu zieleni. Praktycznie cała miejscowość położona jest w lesie sosnowym, a wąskie uliczki jeszcze utwierdzają nas w przekonaniu, że znajdziemy tutaj spokój i zapomnimy o zgiełku dnia codziennego.

Pobierowo to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek nie brakuje ciekawych tras rowerowych i interesująco rozmieszczonych szlaków turystycznych. Możliwość uprawiania wszelkiego rodzaju sportów daje także kompleks sportowo - rekreacyjny. Hitem sportowym Pobierowa, docenionym przez Polską Organizację Turystyczną, jest Akademia Słońca promującą aktywne spędzanie wolnego czasu.
Wydawało by się, że kurort nadmorski może oferować swoim odwiedzającym wszystko co, najlepsze wyłącznie latem. Otóż niekoniecznie! Zapraszamy do Pobierowa także zimą. To właśnie w okresie jesienno- zimowym stężenie jodu i soli morskich w powietrzu jest największe, stąd poleca się zimowo- jesienny pobyt nad morzem zwłaszcza osobom cierpiącym na choroby układu oddechowego, krążeniowego.
Warto wybrać się w tą cześć Pomorza Zachodniego, ponieważ cisza lasu i spokojne położenie miejscowości, sprzyjają wypoczynkowi, zarówno rodzinnemu jak i zorganizowanemu.

Apartament to w pełni wyposażone, gustownie urządzone w stylu nadmorskim mieszkanie z kuchnią, salonem, oddzielną sypialnią oraz łazienką. Tarasy z widokiem na basen, kwiatową kompozycję, szum brzozowej knieji, dyskretne oświetlenie wieczorową porą czy też śniadanie o wschodzie słońca…. to komfort wypoczynku nawet w deszczowe dni.
Zapraszamy do urokliwego zakątka w Pobierowie!!!!
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl