(+48) 504 600 900 kontakt@apartamentysilence.pl facebook

Jelenia Góra - Apartament Silence

Planujesz wizytę w Jeleniej Górze chcesz poznać uroki Doliny Pałaców i Ogrodów, bajeczne trasy, wycieczki rowerowe w Izerach, podziwiać bogatą architekturę starej części miasta, a może zrelaksować się w niezwykłych źródłach Term Cieplickich, lub w Uzdrowisku Cieplice?

Wszystko to umożliwi Ci pobyt w naszym apartamencie położonym w cichej, spokojnej dzielnicy Jeleniej Góry - Zabobrze. Wybierz nasz apartament jako alternatywę dla pobytu w hotelu.
Nasze samodzielne, w pełni wyposażone mieszkanie, z salonem, kuchnią, łazienką oraz małą sypialnią to najlepsze noclegi w Jeleniej Górze. Odwiedź Jelenią Górę, a my dołożymy wszelkich starań, by pojęcia wypoczynek i Jelenia Góra rodziły tylko przyjemne skojarzenia.
Z okien pokoi gościnnych roztacza się widok na malownicze góry. Wystarczy dwuminutowy spacer, aby znaleźć się wyłącznie wśród natury z widokiem na wspaniałą panoramę - z jednej strony Szrenica, z drugiej Śnieżka, a pomiędzy, majestatyczne Karkonosze.

Wokół roztacza się wspaniały teren do pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych. Wiosną – polany z pachnącymi konwaliami, latem – jagody prawie "na wyciągnięcie ręki", jesienią – grzyby oraz niezapomniane kolory "indian summer". Zimą zapraszają stoki narciarskie i wyciągi. Karpacz i Śnieżka w ciągu 15 minut, Szklarska Poręba i Szrenica – 30 minut, Jakuszyce z gwarancją śniegu na trasach biegowych – 40 minut, Cieplice – znane uzdrowisko z szeroką ofertą zabiegòw rehabilitacyjnych – to zaledwie 15 minut drogi.

Dolny Śląsk, to nie tylko zachwycające krajobrazy i natura. Jest on znany, jako region usiany niezliczonymi, przepięknymi zamkami, pałacami oraz letnimi rezydencjami. To piastowskie warownie - Czocha, Chojnik, pałace - Wojanów, Łomnica, Staniszów, Karpniki ale również Jagniątków i Willa Hauptmanna.
Zapraszamy do odwiedzin w urokliwym miejscu!!!
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl